menu

Teenused

Kui sul on vaja leida erilist paika, kus korraldada koolitus, seminar, õpituba, sünnipäev, firmapidu, tiimipäev või mõni muu tähtis üritus, siis võime julgesti pakkuda Salla seltsimaja. Kui vaja, on siin mõnusalt vaikne, et olulisi teemasid arutada või kunsti teha. Kui vaja, saab muusika taktis jalga keerutada, sportida suurel muruväljakul või joosta võidu Emumäe tippu. Igal juhul oleme avatud ja valmis sinuga koos arutama kõikvõimalikke korraldusideid, et leida sobivaimad lahendused!

Räägi meile oma ideest

Meilt saab tellida kohvipause ning lõuna- ja õhtusööke. Või valmistada söögid ise – kaasaegne köök ja tuliuus leivaahi on meil olemas! Oleme väga hea toidu usku – söök ja jook peab olema võimalikult kvaliteetne ja naturaalne, eriti hea, kui lisaks ka eestimaine. Ühtlasi mõistame, et uus aeg on toonud palju uusi maitse-eelistusi ja terviseteadlikkust, mistõttu oleme väga paindlikud eri toitumisteemade arvesse võtmisel ning avatud kõiksugu söögi- ja joogisoovide osas. Anna ainult meile teada ja leiame lahenduse! Töötuppa mahub teatristiilis istuma kuni 50 inimest, suure laua taha kuni 25 inimest.

Tähelepanu, haagissuvilate ja matkaautode omanikud!

Aastal 2021 avame seltsimaja taga suurel õuealal matkaautoparkla! Oma reisimasina saab siia kenasti ööseks ära parkida. Seltsimajas on soovi korral võimalik duši all kümmelda ja hommikusööki süüa.